Utakmicom između Koreje i Nemačke, u četvrtak počinje 26. Svetsko prvenstvo, koje se održava u Nemačkoj i Danskoj. Pred vama su termini svih mečeva prve faze takmičenja.
Rezultati dosadašnjeg dela šampionata
GRUPA:
1. kolo
Koreja – Nemačka 30:19 (17:10)
Srbija – Rusija 30:30 (16:16)
Francuska – Brazil 24:22 (16:13)
- kolo
Rusija – Koreja 34:27 (20:13)
Nemačka – Brazil 34:21 (15:8)
Francuska – Srbija 32:21 (15:12)
GRUPA B:
- kolo
Japan – Makedonija 29:28 (13:18)
Island – Hrvatska 27:31 (14:16)
Bahrein – Španija 23:33 (11:16)
GRUPA C:
- kolo
Danska – Čile 39:16 (22:4)
- Arabija – Austrija 22:29 (9:15)
Tunis – Norveška 24:34 (13:18)
- kolo
Austrija – Čile 24:32 (15:14)
Norveška – S. Arabija 40:21 (20:10)
Danska – Tunis 36:22 (19:10)
GRUPA D:
- kolo
Angola – Katar 24:23 (12:8)
Argentina – Mađarska 25:25 (10:13)
Egipat – Švedska 24:27 (11:13)
13. JANUAR
14.00h MAKEDONIJA – BAHRAIN (GRUPA B)
15.30h KATAR – EGIPAT (GRUPA D)
16.30h HRVATSKA – JAPAN (GRUPA B)
18.00h MAĐARSKA – ANGOLA (GRUPA D)
19.00h ŠPANIJA – ISLAND (GRUPA B)
20.30h ŠVEDSKA – ARGENTINA (GRUPA D)
14. JANUAR
15.00h TUNIS – ČILE (GRUPA C)
15.30h SRBIJA – BRAZIL (GRUPA A)
15.30h ISLAND – BAHRAIN (GRUPA B)
15.30h KATAR – MAĐARSKA (GRUPA D)
17.30h NORVEŠKA – AUSTRIJA (GRUPA C)
18.00h RUSIJA – NEMAČKA (GRUPA A)
18.00h HRVATSKA – MAKEDONIJA (GRUPA B)
18.00h ARGENTINA – EGIPAT (GRUPA D)
20.15h DANSKA – SAUDIJSKA ARABIJA (GRUPA C)
20.30h FRANCUSKA – KOREJA (GRUPA A)
20.30h ŠPANIJA – JAPAN (GRUPA B)
20.30h ŠVEDSKA – ANGOLA (GRUPA D)
15. JANUAR
15.30h RUSIJA – BRAZIL (GRUPA A)
16.15h SAUDIJSKA ARABIJA – TUNIS (GRUPA C)
18.00h KOREJA – SRBIJA (GRUPA A )
18.30h NORVEŠKA – ČILE (GRUPA C)
20.30h NEMAČKA – FRANCUSKA (GRUPA A)
20.45h AUSTRIJA – DANSKA (GRUPA C)
16- JANUAR
15.30h JAPAN – ISLAND (GRUPA C)
15.30h ANGOLA – ARGENTINA (GRUPA D)
18.00h HRVATSKA – BAHRAIN (GRUPA B)
18.00h MAĐARSKA – EGIPAT (GRUPA D)
20.30h ŠPANIJA – MAKEDONIJA (GRUPA B)
20.30h KATAR – ŠVEDSKA (GRUPA D)
17. JANUAR
15.00h ČILE – SAUDIJSKA ARABIJA (GRUPA C)
15.30h BRAZIL – KOREJA (GRUPA A)
15.30h BAHRAIN – JAPAN (GRUPA B)
15.30h EGIPAT – ANGOLA (GRUPA D)
17.30h AUSTRIJA – TUNIS (GRUPA C)
18.00h NEMAČKA – SRBIJA (GRUPA A)
18.00h MAKEDONIJA – ISLAND (GRUPA B)
18.00h KATAR – ARGENTINA (GRUPA D)
20.15h DANSKA – NORVEŠKA (GRUPA C)
20.30h FRANCUSKA – RUSIJA (GRUPA A)
20.30h ŠPANIJA – HRVATSKA (GRUPA B)
20.30h ŠVEDSKA – MAĐARSKA (GRUPA D)