Rajčić i Radičević imale sjajno veče u pobedi Budućnosti nad Vlčeom - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Rajčić i Radičević imale sjajno veče u pobedi Budućnosti nad Vlčeom

Rajčić i Radičević imale sjajno veče u pobedi Budućnosti nad Vlčeom

Zorica Radojkovic

Posle uvodnog poraza od Bresta na startu sezone u Ligi šampiona, Budućnost je vezala dve pobede koje je vraćaju na željeni kolosek. Prva pobeda je bila u Bitihajmu u prošlom kolu, da bi sinoć u Morači pale i rumunske šampionke iz Vlčee, 23-19. Rajčić je blistala na golu sa 15 odbrana koje joj je u najvećoj meri omogućila prepoznatljivo agresivna odbrana, dok je Radičević bila izuzetno motivisana za 13 golova(6 iz penala).

BUDUĆNOST – RAMNIKU VLČEA 23:19 (13:10)

PODGORICA – Dvorana „Morača“. Gledalaca: 1.200. Sudije: Kristijansen, Hesedal (Danska). Sedmerci: Budućnost 6 (6), Ramniku Vlčea 5 (4). Isključenja: Budućnost 10, Ramniku Vlčea 4 minuta. Crveni karton: Fernandes (Ramniku Vlčea) u 40. minutu.

BUDUĆNOST: Rajčić (14 odbrana i sedmerac), Babović, SANDO (1 odbrana), RADIČEVIĆ 13 (6), Konatar, JAUKOVIĆ 2, Pletikosić, Vujović, LAZOVIĆ 3, Godeč, Premović, BRNOVIĆ 2, Bulatović, Ramusović 1, MEHMEDOVIĆ 2, RAIČEVIĆ.

RAMNIKU VLČEA: Ćuka, Dumanska (4 odbrane), BATINOVIĆ (5 odbrana), DA SILVA 2, ELHAGI 3, Adespi, LOPES 3, NERGORD 4 (3), Florika 1, Glibko 1 (1), FERNANDES 1, Zamfiresku, Liščević 2, Badea, Savu, GONSALES 2.

ĐER LAKO KROZ LJUBLJANU

Aktuelne šampionke iz Đera po tradiciji nisu imale većih problema da savladaju Krim. Amorim je sa 7 golova vodila svoju ekipu do +12 na kraju, 33-21, dok su po pet u redovima domaćih postigle Varagić i Zulić.