KUP SRBIJE: Partizan eliminisan u Vrbasu - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan KUP SRBIJE: Partizan eliminisan u Vrbasu

KUP SRBIJE: Partizan eliminisan u Vrbasu

4 komentari

Rukometaši Partizana izgubili su od Vrbasa u 1/8 finala Kupa Srbije rezultatom 23:21 (16:10). Iako su crno-beli u drugom poluvremenu zaigrali dobro, to nije bilo dovoljno da se prestigne prednost domaćina od 6 golova razlike iz prvog dela utakmice.

„Jasno je da smo meč izgubili u prvom poluvremenu. U drugom je sve došlo na svoje, igrali smo mnogo bolje, ali ne dovoljno za pobedu i preokret. Čestitam ekipi Vrbasa na zasluženoj pobedi“, kaže levo krilo Partizana, Viktor Matičić.

Partizan je na ovoj utakmici imao i jednog debitanta, 18-godišnjeg Nemanju Živkovića, koji igra na poziciji desnog krila.