Pisonero: Odbrana u drugom poluvremenu presudila - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Pisonero: Odbrana u drugom poluvremenu presudila

Pisonero: Odbrana u drugom poluvremenu presudila

Nije blistao Vardar u Zaporožju, ali odlika velikih timova bi i trebalo da bude da kada igraju loše mogu da pobede. Monpelje, Porto i Motor su arhivirani, a Španca na klupi makedonskih šampiona Davida Pisonera, pobeda najviše interesuje posle još jednog teškog gostovanja.

• Čestitke Motoru za dobar meč večeras. Imali su šanse na kraju, mogli su i do pobede, zato sam srećan da smo osvojili bodove ovde. Igrali smo dobru odbranu u drugom poluvremenu. U prvom poluvremenu smo primili 18 golova, a u drugom samo 12. Imali su problema sa našom 5-1, branili smo se bolje.

I najefikasniji Timur Dibirov nije štedeo komplimente na igru domaćina:

• Komplimenti Motoru, igrali su dobro. Bio je veoma težak meč. Nikada ne znaš u Ligi šampiona kada da budeš u dobroj formi, na startu, u sredini sezone ili na kraju grupne faze. Siguran sam da će Motor pobeđivati kod kuće.