Đorđe Ćirković posle 3 od 3 Partizana: Sve ćemo uraditi da prođemo i u ovakvoj situaciji - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanĐorđe Ćirković posle 3 od 3 Partizana: Sve ćemo uraditi da prođemo i u ovakvoj situaciji

Đorđe Ćirković posle 3 od 3 Partizana: Sve ćemo uraditi da prođemo i u ovakvoj situaciji

zika.bogdanovic
0 komentari

Đorđe Ćirković proslavio je desetu evropsku pobedu na klupi Partizana u petom kolu EHF Lige Evrope, nad Nexe-om 30:27. Time su crno-beli odradili domaći zadatak vezavši sve tri pobede na svojoj Banjici i sada kao veliko finale gostuju u Šafhauzenu, gde ih čeka Kadeten u borbi za jedno od dva mesta koja vode u TOP 16.

  • Skraćena je bila rotaciija, ostali smo bez dva desna krila. Pogodile su se neke stvari, idealno otvaranje, , fantastično otvaranje na krilima Zorića. To nam je dalo 5-6 golova razlike. Oni su kroz rotaciju održavali ritam, mi to nismo mogli. Ti padovi su bili prirodni i normalni. Čestitke momcima  koji su to izdržali, igrali smo sa 6-7 igrača.. Prezadovoljan sam. Jedina smo ekipa koja je odbranila domaći teren u ovoj grupi. To je premala uteha ako ne prođemo dalje. Ne treba niko da sumnja da ćemo sve pokušati, ali da je situacija izuzetno teška, to je jasno – rekao je Ćirković i dodao:
  • Meni je samo krivo trenerski što moramo da izmišljamo nešto, jer pomalo je i ružno u drugom poluvremenu bilo. Uradili smo analizu u Španiji, nismo imali isti tretman. Partizan neće imati nikakvih problema od februara kada se vrate Zečević, Kotar, Šijan, oba desna krila. Sada moramo ovo da odigramo, ne smemo da propustimo. Biće osma evropska utakmica, pet smo dobili. Probaćemo sve, sve ćemo dati – dodao je trener Partizana.

Standings provided by Sofascore

 

Možda vam se dopadne

Ostavi komentar


Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.