- Dinamo prejak za Steauu u Superkupu Rumunije
- Pamtiće je rukometna Srbija: Valentina Ardean Elisei završila karijeru
- Domen Makuc mesec dana van terena
- Prvi „Visit Sarajevo“ rukometni Kup: Partizan, Nexe i Gorenje gostuju u Vogošći
- Bronzani junior u Kragujevcu: Boško Stanisavljević potpisao za Radnički
- Luka Sokolić u grčkom AEK-u
- Drama u Novom Sadu: Srna pogodio za pobedu, PPPD Zagreb na F4 SEHA lige
- Milićević i Radisavljević za jaču Dubočicu
- Promocija autobiografije Kirila Lazarova u Beogradu 26. avgusta
- RFM dočekao zlatne kadete i nagradio sa 12.000 evra: Ponosni smo na vas
Bersi slavi zlatne Francuskinje!
- Poslednja izmena: 16/12/2018

Reprezentacija Francuske novi je šampion Evrope. Francuskinje su do svoje prve evropske titule stigle pobedom nad, do večeras, nepobedivom Rusijom 24:21 (13:12) od koje su poražene na startu šampionata u Nansiju 24:28. Slavile su izabranice Oliviera Krumbolca uprkos hendikepu nastalog crvenim kartonom Alison Pino koja je zakačila u glavu ruskog golmana Sedojkinu prilikom izvođenja sedmerca sredinom drugog poluvremena.
Aleksandra Lakabrer postigla je šest golova za zlatne Francuskinje, a MVP turnira Ana Vjakireva jedan više za Rusiju.
Tako su Francuskinje svetskoj tituli iz Hamburga prošle godine pridodale i kontinentalnu.
Bronzu su osvojile Holanđanke pobedom nad Rumunijom 24:20 i tako došle do još jedne bronze nakon one sa SP 2017 u Nemačkoj.
Mandatory Credit © Uros Hocevar / kolektiff
Damir
17/12/2018 at 01:10
Zato su i organizovali, na sledecem takmicenju nece videti ni polufinale. Ovo nema veze sa sportom, kada par idiota unistava utakmicu i odredjuje pobednika.