MO Super liga (15.kolo): Nišlije konačno u plusu! - Balkan-Handball.com
Naslovna Arhiva MO Super liga (15.kolo): Nišlije konačno u plusu!

MO Super liga (15.kolo): Nišlije konačno u plusu!

U prvom meču 15. kola Merkur Osiguranje Super lige, niški Železničar je pred svojim navijačima savladao Crvenku 30:25 (15:13). Meč u „Čairu“ je imao čudan tok,  s obzirom da je desni bek domaćin Bojan Stefanović već u 20. minutu zaradio direktan crveni karton, a da mu se 20 minuta kasnije na tribinama pridružio i Miljan Manić. Igrača meča, Nišlije su imale u sjajnom Šuci Damnjanoviću, koji je za 24 minuta odbranio 14 lopti i tako trasirao put ka pobedi, dok je u napadu najefikasniji bio Džokić sa sedam golova…

Tako je Želja sa pobedama u Zaječaru i nad Crvenkom, došao do prvih bodova, s obzirom da je polusezonu počeo iz minusa zbog neisplaćenih dugova bivšim igračima…

ŽELEZNIČAR – CRVENKA 30:25 (15:13)

ŽELEZNIČAR: Vitas 11 odbrana, Petrović, Živković 2 (1), Dolić, Šmigić 2, Mladenović 5, Petković, Veljković, Stefanović 2, Mađar 1, Damjanović 14 odbrana (1), Basarić, Đukić 7, Manić 4, Tašković, Džokić 7.

Sedmerci: 1/2
Isključenja: 18 minuta

CRVENKA: N. Račić 8 odbrana, Žegarac 2, Radonjić, Slavuljica 3, V. Račić 2, Perović 1, Nikolić, Mirić, Mjerimačka 7 odbrana (1), Đurović, 3 (1), Egić, Grujičić 2, Gugleta 7, Sunajko, Zejak 5, Ivić.