Balkan-Handball.com

BEZ POBEDNIKA U BORIKU: Borac i Vojvodina podelili plen

U duelu najboljih ekipa Bosne i Hercegovine i Srbije, nije bilo pobednika. Borac i Vojvodina, podelili su bodove u Banjaluci – 25:25 (12:14) i tako ostali bez pobede u regionalnoj SEHA GAZPROM South Stream ligi. Domači sastav imao je prednost od četiri gola u 55. minutu – 25:21, ali je mreža sjajnog Perovića (17 odbrana) ostala netaknuta u poslednjih pet minuta, tako da je Vojvodina golom Bojana Todorovića došla do podele plena. Borac je dobro počeo, poveo 8:4 serijom golova Trivundže, ali su Novosađani odličnom odbranom preokrenuli stvari do poluvremena 12:14. Rezultatska klackalica tokom drugog dela nagovestila je neizvesnu završnicu…

One Comment

1. Pingback: VIDEO – Rađenović: Neuspeh – Ćirković: Pozitivan rezultat | Balkan Handball