Bez pobednika u "Šumicama" - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Bez pobednika u „Šumicama“

Bez pobednika u „Šumicama“

Rukometaši Crvene zvezde i Partizana remizirali su 32:32 u 15. kolu Super lige Srbije. Oba rivala imala su šansu da dođu do pobede u poslednjih 30 sekundi nakon tajm-auta klupe Crvene zvezde, ali su mreže na obe strane mirovale do poslednjeg zvižduka. Tim Nenada Peruničića imao je rezultatsku inicijativu tokom čitavog meča. Crveno-beli su bili u konstantnoj prednosti, na poluvremenu i četiri gola razlike, da bi gradski rival uspeo da dođe do egala u poslednjih desetak minuta, čak dođe u šansu i da povede, što izabranici Nenada Maksića nisu iskoristili.

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN 32:32 (16:12)

Beograd – Dvorana: SC Šumice. Gledalaca: 500. Sudije: Dušan Stojković (Niš) i Nenad Nikolić (Leskovac). Sedmerci: Crvena zvezda 2 (2), Partizan 3 (3). Isključenja: Crvena zvezda 6, Partizan 10 minuta.

CRVENA ZVEZDA: Janketić, Šotić 4, Bojičić, Radosavljević 3, Dragutinović 1, Gačević 2, Stolić, Antelj, Milosavljević, Zlatanović, Todorović 4, Nikolić, Mandić 7, Babić 7, Kljajić 4 (2), Leovac.

PARTIZAN: Živković 11, Sretenović 6, Milenković, Tomić, Pižurica 1, Đuričić, Peruničić, Radojković 1, Stevanović 3 (3), Kukić 1, Pešić 2, Maksić 2, Radović, Mršulja 5, Stošljević, Ćućuz.

U prvom meču dana, Požarevac je pobedio Slogu 24:23 i ostao u trci za plej-of…