Budućnost ostala u igri, Đer na korak od polufinala - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Budućnost ostala u igri, Đer na korak od polufinala

Budućnost ostala u igri, Đer na korak od polufinala

Zorica Radojkovic

Budućnost se malo poigrala sa živcima navijača u finišu meča sa Randersom, ali je upisala pobedu 24-22 i ostala u igri za prva dva mesta u grupi koja vode u polufinale.

BUDUĆNOST – RANDERS 24:22 (12:11)

Podgorica: 3.500 gledalaca

BUDUĆNOST: Voltering (15 odbrana i sedmerac), Vukčević, Miljanić 1, Trifunović, Mendi 2, Živković, Bulatović 3 (1), Nikolić, Gjorgijevska 4, Ježić 1, Cvijić, Mehmedović 2, Despotović, Pavićević 1, Knežević 10 (5), Lazović.

RANDERS: Mason (14 odbrana i dva sedmerca), Agren 1, Jakobsen 5, Pedersen, Agilar, Kindbol, Tomsen, G. Andersen 2, Kristensen 1, K. Andersen, Hansen, Johansen 2, Falberg, Dembele 2, Dalbi 8 (2), Agard.

ĐER PRETRČAO LARVIK

Madjarske šampionke su uspešno položile najteži ispit ove sezone. Gostovanje u Larviku rešeno je pobedom 24-18 posle sjajne igre u drugom poluvremenu kada je madjarska ekipa skandinavskim receptom izrešetala mrežu odlične Leganger. Na drugoj strani, angažovana odbrana i raspoložena Lunde razoružali su pozicioni napad domaćina i sveli ga na minimum efikasnosti od samo osam golova u drugom poluvremenu.

LARVIK –GYŐRI AUDI ETO KC 18–24 (10–8)
Larvik, 4400 gledalaca
LARVIK: Leganger, Riegelhuth 4 (2), Sulland 3, Breivang 2, Blanco 2, Hammerseng 3, T. Mörk 1, Larsen, Edin 3, Wibe, Breistol, Breistoel
GYŐR: Lunde, Radičević 3, Tervel, Görbicz 3 (3), Loke 3, Lekić 3, Szepesi 4, Redei Sos 6,  Amorim 1, Kovacsic, Orbán, Korsós 1

Tabela: Djer 6, Larvik 4, Budućnost 2, Randers 0.