Crnogorci izgubili rat sa Tunišanima - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Crnogorci izgubili rat sa Tunišanima

Crnogorci izgubili rat sa Tunišanima

2 komentari

Treći poraz Crne Gore na Svetskom prvenstvu u Španiji. Posle prave rovovske borbe svih 60 minuta, izabranici Zorana Kastratovića poraženi su od Tunisa 27:25 (11:11). Utisak je da je nedostatak pravih rešenja u napadu koštao trijumfa Crnogorce, koji se sada nalaze u teškoj poziciji i praktično zavise od drugih, i u slučaju pobeda nad Nemačkom i Brazilom…

Posle prvog dela u kome su imali šansu da u svlačionicu odu i sa +3 (11:11), jurili su Crnogorci prednost Tunišana tokom čitavog drugog poluvremena. Vodili su Afrikanci 19:15 u 43. minutu, stizao je crnogorski tim na 19:19 sedam minuta kasnije, ali to je bilo i sve od eventualnog preokreta.Dva gola sjajnog levorukog šutera Banura odveli su Tunis na 23:20 u 55. minutu. Nisu se predali Crnogorci, uspeli su da se vrate u meč, stignu do 24:23, ali dalje se nije moglo. Tunis je odneo ceo plen…