DERBI SEHA GAZPROM SSL DOMAĆINU: Zagreb brojao do 42 protiv Tatrana! - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan DERBI SEHA GAZPROM SSL DOMAĆINU: Zagreb brojao do 42 protiv Tatrana!

DERBI SEHA GAZPROM SSL DOMAĆINU: Zagreb brojao do 42 protiv Tatrana!

Lider SEHA GAZPROM SSL slovački Tatran je upisao težak poraz na gostovanju u Zagrebu. „Sutinska vrela“, bila su kobna za još jednog rivala C.O Zagreba 42:34 (20:19), a i po samom rezultatu je jasno da momci Borisa Dvoršeka nisu štedeli municiju u derbiju kola. „Trči i pucaj“ rukomet u prvom poluvremenu, smenila je nešto bolja odbrana Zagrepčana u nastavku, koji su sa odličnim Stevanovićem na golu, uspeli da prelome meč sredinom drugog poluvremena i u pravoj golgeterskoj rapsodiji upišu četvrtu pobedu u trećoj sezoni SEHA takmičenja.

Najefikasniji je bio Horvat sa sedam, dok su Mandalinić i Stepančić postigli po gol manje. Kod poraženih, latvijski džin Kristopans je brojao do devet, dok je Žarko Pejović postigao šest golova.