GOL OD EP: Makedonija propustila meč loptu u Ukrajini - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan GOL OD EP: Makedonija propustila meč loptu u Ukrajini

GOL OD EP: Makedonija propustila meč loptu u Ukrajini

Reprezentacija Makedonije remizirala je sa Ukrajinom 27:27 u meču petog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Hrvatskoj i tako još više povećala šanse za plasman. Imali su izabranici selektora Raula Gonzalesa lepu prednost tokom drugog poluvremena, ali su je prokockali i na kraju u poslednjem napadu nisu uspeli da savladaju Čuprina za veliko slavlje.

Početkom drugog poluvremena gosti su nakon pogotka Stoilova imali velikih plus pet, ali je smušenost u finišu, uz sjajne odbrane Čuprine, koštala Makedonce pobede koja bi već sada obezbedila plasman na EURO.

Najefikasniji u makedonsom timu bio je Lazarov sa osam golova, dok je Filip Taleski dodao pet. Kod Ukrajinaca, istakao se Sadovi sa sedam pogodaka.

Meč lopta ostaje u Skoplju, gde za vikend stiže Češka…