JOŠ 120 MINUTA DO TITULE: Voša i Šapčani slavili na gostovanjima - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan JOŠ 120 MINUTA DO TITULE: Voša i Šapčani slavili na gostovanjima

JOŠ 120 MINUTA DO TITULE: Voša i Šapčani slavili na gostovanjima

Još dva kola je ostalo do kraja plej-ofa srpske Super lige, a Vojvodina i Metaloplastika ostali su na istim pozicijama. Novosađani su potvrdi klasu na gostovanju u Požegi, gde domaća Sloga nije mogla da napravi iznenađenje 33:28 (16:12) i tako još jednom umeša prste u šampionsku trku. Jovanović sa devet i Orbović sa osam golova predvodili su pobednički sastav, kome je ostalo još 120 minuta da obezbedi četvrtu šampionsku titulu u nizu. Kod domaćih, Stevanović je postigao osam, a Pavlović gol manje.

Mnogo neizvesnije je bilo u Subotici, gde je Metaloplastika slavila pobedu nad Spartakom 25:24.

SPARTAK VOJPUT: Kosović, Ristić, Pejić, Džekić 5, Perović, Knežević, Ljubojević 2, Lojančić 2, Radulović 4 odbrane, Distol 1, Županjac 9 (3), Jelić 2, Basarić, Rakocija 3, Čupić, Abadžić 10 odbrana.
METALOPLASTIKA: Maksimović, Dragičević 3, Milovanović, Golubović 3, Došen, Marinović 2, Ilić 8 (2), Ostojić 5, Aleksić, Arsić 13 odbrana, Jezdimirović 1, Mitrović 2, Dakić, Ivanović 1.