Jovana Risović ponovo u Krim Merkatoru - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanJovana Risović ponovo u Krim Merkatoru

Jovana Risović ponovo u Krim Merkatoru

zika.bogdanovic
0 komentari

Dugogodišnja srpska reprezentativka i jedna od poslednjih aktivnih kada je u pitanju generacija koja je osvojila srebrnu medalju na SP 2013, Jovana Risović, vraća se u Krim Merkator. 

Srpkinja je branila gol Krima tri sezone, od 2020. do 2023. godine. 

Po odlasku iz Slovenije, branila je dve sezone za rumunsku Krajovu, odakle se vraća u dobro poznatu sredinu. Potpisala je ugovor na godinu dana, uz opciju da dođe do produžetka saradnje.

  • Srećna sam što se vraćam u tako veliki klub kao što je Krim Mercator. Za Ljubljanu me vezuju veoma lepe uspomene i doživljavam je kao svoj drugi dom. Raduje me činjenica da ću ponovo biti deo ovog tima i što ćemo zajedno, u predstojećoj sezoni, pokušati da ostvarimo rezultate na koje ćemo biti ponosni – poručila je Jovana Risović.

Predviđeno je da od jeseni Srpkinja čini golmanski trio sa Majom Vojnović, reprezentativkom Slovenije, kao i Dijanom Đajić, perspektivnom devojkom iz zemlje podno Triglava, dok je Amra Pandžić odlučila da okonča golmansku karijeru.

Ask ChatGPT

Možda vam se dopadne

Ostavi komentar


Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.