Makedonski derbi u SEHA: Pribak "probio" Metalurg uz zvuk sirene! (VIDEO) - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Makedonski derbi u SEHA: Pribak „probio“ Metalurg uz zvuk sirene! (VIDEO)

Makedonski derbi u SEHA: Pribak „probio“ Metalurg uz zvuk sirene! (VIDEO)

4 komentari

Rukometaši Vardara, došli su do pobede nad najljućim rivalom Metalurgom 27:26 u derbiju kola SEHA lige. Gol za pobedu, postigao je Nemanja Pribak iz deveterca u poslednjoj sekundi meča. Iako su crveno-crni imali veliku prednost tokom drugog poluvremena (22:16, 44.), meč je ušao u egal završnicu. Šampion je nastupao bez Naumčeta Mojsovskog, ali i Darka Stanića, koji je dobio direktni crveni karton, nakon što je prilikom istrčavanja zakačio Dobrivoja Markovića (najefikasniji sa 9 golova) u kontranapadu…

RK Vardar PRO – RK Metalurg 27:26 (17:14)

RK Vardar PRO: Milić, Čanevski, Martinoviќ, Lazović 1, Ojleski, Markoski 1, Nedanovski, Pribak 3, Kukoski, Petrić 1, Jovčevski 4, Marković 9, Lazarov 1, Karačić 4, Rajković 3 i Abutovićќ. Sedmerci: 4/4. Isključenja: 12 minuta

RK Metalurg: Stanić, Mitrevski, Rakčević 4, Levov, Vugrinec 6, Naumovski, Georgievski 3, Kozlina 5, Manaskov 4, Mirkulovski, Markoski, Z. Mojsoski, Doder 2, Batinović 2, Jonovski i Alušovski. Sedmerci: 1/1. Isključenja: 10 minuta. Crveni karton: Stanić 9.minut

Prethodno, C.O Zagreb je savladao Lovćen 30:22.