Metalurg pregazio Dance - Šou Stanića sa četiri primljena gola u nastavku! - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Metalurg pregazio Dance – Šou Stanića sa četiri primljena gola u nastavku!

Metalurg pregazio Dance – Šou Stanića sa četiri primljena gola u nastavku!

2 komentari

U velikom stilu su rukometaši Metalurga završili preliminarnu fazu takmičenja u EHF Ligi šampiona. Makedonski šampion je pred 7000 navijača u „Borisu Trajkovskom“ ubedljivo porazio danski Silkeborg 32:18 (18:14), primivši samo četiri gola u drugom poluvremenu! Najbolja odbrana u EHF Ligi šampiona, predvođena maestralnim Stanićem, čije su odbrane bile glavna tačka rukometnog spektakla u Skoplju, bila je silovita i ovaj put, a protivnik, pogubljen i bez rešenja. U timu pobednika, Miladin Kozlina je brojao do 7, dok su Mojsovski i Vugrinec postigli po šest pogodaka…

Na zatvaranju evroligaške sezone, raspucan je bio i Šamberi protiv ruskog Sankt Petersburga 33:19, dok su Fukse iz Berlina lako savladale Pik Seged 29:24.

1. KS Vive Targi Kielce101000305:249(56)20
2. HC Metalurg10703271:215(56)14
3. Gorenje Velenje10604281:250(31)12
4. Bjerringbro-Silkeborg10406259:281(-22)8
5. Chambery Savoie Handball10208266:294(-28)4
6. St. Petersburg HC10109225:318(-93)2