METALURG U KRIZI: Lovćen odneo bod iz Skoplja! - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan METALURG U KRIZI: Lovćen odneo bod iz Skoplja!

METALURG U KRIZI: Lovćen odneo bod iz Skoplja!

6 komentari

Posle Tatrana, koji je odneo ceo plen, odnosno, Nexe-a koji je otkinuo bod Metalurgu, ni Lovćen nije otišao iz Skoplja praznih šaka! Crnogorski šampion remizirao je sa Metalurgom 19:19 (10:7) i tako još više probudio krizu učesnika EHF Lige šampiona. Ponovo bez nekih od ključnih igrača poput Stanića, Mojsovskog i Vugrineca, domaći tim je bio u minusu u prvom poluvremenu i četiri gola razlike (6:10), da bi u drugom delu bila viđena borba gol za gol, sve do remija…

Najefikasniji kod domačih bio je Atman sa sedam, a kod gostiju Vukičević sa pet golova…

1.Tatran Prešov10802352 : 27824
2.CO Zagreb9801303 : 24624
3.Vardar9612274 : 23519
4.Metalurg8431205 : 19315
5.Vojvodina10406254 : 27312
6.Nexe10325273 : 27811