Mitrović: "Dobra odbrana i Stanić" - Stanić: "Bez lepote, ali do rezultata" (VIDEO) - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Mitrović: "Dobra odbrana i Stanić" – Stanić: "Bez lepote, ali do rezultata" (VIDEO)

Poslednja dva gola na meču sa Mađarima, bila su preporuka da Veselin Vuković isproba Luku Mitrovića i u ozbiljnijem delu utakmice, kao što je to bio period od 10 minuta sredinom drugog poluvremena sa Hrvatskom 24:22. Srednji bek šabačke Metaloplastike, solidno je odradio posao između Ilića i Vujina.

Treći meč na "Kupu Nacija", Srbija igra u Vršcu sa Česima u nedelju od 18 časova.

Po ko zna koji put u reprezentativnom dresu bio je raspoložen Darko Stanić, koji je svojim odbranama, uz dvojac Ilić – Vujin, najviše doprineo trijumfu srpske reprezentacije…