NEXE IZNENADILO FAVORITA: Metaurg poražen u Osijeku - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan NEXE IZNENADILO FAVORITA: Metaurg poražen u Osijeku

NEXE IZNENADILO FAVORITA: Metaurg poražen u Osijeku

6 komentari

Samo par dana posle velike pobede nad Barselonom, rukometaši Metalurga poraženi su od Nexe-a 27:23 (10:12) u Osijeku i tako ugrozili plasman na SEHA F4 turnr u Novom Sadu. Tim Zdenka Kordija je još jednom pokazao da je tvrd orah za makedonske timove, pruživši sjajnu partiju u drugom poluvremenu, kada je serijom 5:0 od 14:15, Nexe preuzeo dominaciju terenom. Sjajnu partiju je pružio Šime Ivić sa sedam, dok je Albin Eter postigao gol manje. Kod gostiju, koji su nastupali bez Renata Vugrineca i Pavela Atmana, Igor Mandičć je postigao četiri gola uz 13 odbrana Radeta Mijatovića…

GG 28/02/2014 - 02:47

A, zosto ne napishete deka od 53. minuta Metalurg ostanuva so 3 igraci vo pole- 3 se iskluceni! Cestitki za Nexe!

peperytka 28/02/2014 - 07:50

Mijatovic 13 odbrana protiv Nexe. Nije poradi tog doveden. Koga god da on brani Metalurg gubi. Pod itno da se menja toj prosecan golman u ovako dobroj ekipu

fan 28/02/2014 - 11:02

13 odbrana je odlican ucinak za golmana koji nije ni branio citavu utakmicu!

object 28/02/2014 - 14:08

Da Mijatovic nije odlicno branio, izgubili bi jos gore zbog sudijske kradje. Necuveno!

fan 28/02/2014 - 15:21

Gluposti, 13 odbrana je odličan učinak za golmana koji nije ni branio citavu utakmicu!

Metalurg fan 28/02/2014 - 15:56

Sudii,vo crno cel zivot da ste.

skopje fan 01/03/2014 - 14:45

Istite srpski sudii koi sudea Meskov-Metalurg podednakvo sramno kako i vo Osijek.I kako e mozno vo dva posledovatelni meca,koga se kroi koj ke ucestvuva na zavrsniot turnir vo Novi Sad da bidat delegirani isti sudii!? No,tie si ja zavrsija svojata „zadaca“ zadadena od rakovodstvoto na Seha ligata,Mihajlo Mihajlovski,Marjan Nacevski i predsedatelot na Brest Meskov (ne znam kako se vika).Bas bi sakal da gi delegiraat nekogas vo Skopje…pa neka povelat!