SEHA: Zagreb silan u Našicama - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan SEHA: Zagreb silan u Našicama

SEHA: Zagreb silan u Našicama

Rukometaši C.O Zagreba potvrdili su da su jedni od najozbiljniji kandidati za osvajanje SEHA lige, uostalom i drugim poluvremenom u Našicama, gde su ubedljivo porazili NEXE 28:18 (11:11). Meč je u nastavku u potpunosti pripao Zagrepčanima, a domaća ekipa, iako bodrena navijanjem 1200 domaćih ljubitelja rukometa, nije mogla da podigne glavu, ostavši tako bez F4 turnira u Skoplju.

RK NEXE: P.Lelić, Kozina, Bureš, F. Lelić 3, Mrđenović, Varvodić, Knez 1, Slišković 6, Pivac, Vujić 2, Greganić, Tomić 1, Božić Pavletić, Šunjić (10 odbrana), Obranović 2, Ivić 3.
Trener: Kasim Kamenica

RK CO ZAGREB: Marić 1, Brozović 7, Butorac, Stepančić 6, Matulić 1, Matić 2, Šprem, Stevanović (11 odbrana), Šebetić, Ivić (6 odbrana), Batinović 3, Horvat 5, J.Valčić 1, Sršen, T.Valčić, Mandalinić 2.
Trener: Slavko Goluža

SEDMERCI: Nexe 2/3 ( F.Lelić 2), CO Zagreb –
ISKLJUČENJA: Nexe 6 minuta (Ivić, Vujić, Knez), CO Zagreb 8 minuta (Brozović, J.Valčić, T.Valčić, Mandalinić).
CRVENI KARTON: Domagoj Sršen (CO Zagreb), 30.minuta, nesportski prekršaj.