Balkan-Handball.com

SLO 1.NBL Leasing liga: Favoriti bez glavobolje čekaju evro-vikend!

Gorenje, Celje PL, Cimos Koper i Maribor, upisali su nove pobede u 20. kolu 1. NLB Leasing lige Slovenije pre novih evropskih izazova narednog vikenda u Ligi šampiona i EHF Kupu.

RK MARIBOR BRANIK – RK JERUZALEM ORMOŽ   40:34(21:19)

RK Maribor Branik: Čudić G. 6 odb, Pešić 7 odb; Štefanič 3, Mirković, Tarabochia 3, Svalina 2, Oštir, Špelić 10, Špende, Razgor 6, Pučnik, Zarabec 4(7m1/1), Šoštarič 7, Sok 2, Šimič, Mlakar 3; Trener: Marko Šibila

RK Jeruzalem Ormož: Žuran 1 odb, Belec 7 odb; Mavrič, Rajšp 1, Bogadi 7, Žmavc, Radujkovič 2, Čudič B. 5(7m-2/2), Gregorc 3, Hrupič, Mesarič 1, Kljajič 6, Šišmanovič 9; Trener: Saša Prapotnik

RK Sviš : RK Celje Pivovarna Laško  20:27 (12:14)

RK SIG: Marjanovič, Medved 14 odb; Polak 3/2, Zidar, Potokar, Rotar, Muhovec 3, Stopar U. 4/2, Pekolj 3, Bučar, Kalabič 2, Marinič 1, Sašek 1, Stopar G. 1, Sendelbah 2, Murčehajič; trener: Gorazd Potočnik

RK CPL: Lesjak 2 odb, Skok 15/1 odb; Blagotinšek, Mlakar 1, Marguč 6, Janc 2, Razgor 1, Toskič 3, Ranevski, Skube, Poteko 1, Zelenovič 7, Žabič, Mačkovšek 2, Lekai, Žvižej 4/2; trener Vladan Matič

Trimo Trebnje – Gorenje Velenje 24:37

RK Gorenje Velenje:

Melić 6, Bezjak 5, Pucelj, Dolenec 8, Cingesar 2, Cehte 4, Gaber 2, Golčar, Dobelšek 2, Gams 1, Bajram 1, Dujmovič 1.

RK Trimo Trenje:

Paladin 8, Ratajec 1, Slok 2, Florjančič 1, Rojc 3, Zoran 1, Skube 6, Grandovec 1, Aguirrezabalaga 3.

Cimos Koper – Istrabenz plini Izola 30:26 (12:12)

Cimos Koper: Škof, Dobelšek, Grzentič, Brumen 5 (2), Bombač 4, Krivokapič 1, Poklar, Vran, Hrastnik, Konečnik 1, Rapotec 6, Gavranović 6, Bundalo, Bošković 3, Osmajić 3, Darovec.
Istrabenz Plini Izola: Gregorič, Jurič 2, Jelovčan 2, Dolenc, Gorela 2, Božič 8 (2), Kojić, Bubnič, Koštric, Ponikvar, Redžić 4, Fidel 6 (1), Smolnik, Ponikvar 1, Slobodnik, Kevič.

TABELA:

1. RK Gorenje 38
2. RK Celje Pivovarna Laško 35
3. RK Maribor Branik 30
4. RK Cimos Koper 30
5. RK Trimo Trebnje 20 (-1)
6. MRK Krka 17 (-1)
7. RK SVIŠ 15
8. RD Ribnica RH 14 (-1)
9. RD Istrabenz Plini Izola 12 (-1)
10. RK Jeruzalem Ormož 12
11. RK Sevnica 8 (-1)
12. RK Krško 3 (-1)

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *