Solidni Partizan poražen u Monpeljeu - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Solidni Partizan poražen u Monpeljeu

Solidni Partizan poražen u Monpeljeu

Rukometaši Partizana, poraženi su u šestom kolu VELUX EHF Lige šampiona u Francuskoj od Monpeljea – 31:26. Ambicije i krajnji rezultat, negativan po srpskog šampiona, umnogome je odredio izostanak Uroša Mitrovića (koleno), kao i povreda Nenada Maksića (rame) sredinom prvog poluvremenu. To su Francuzi iskoristili da steknu nedostižnu prednost već u prvom poluvremenu.

Crno-beli su se oporavili od -6 na odmoru, u par navrata vraćali na -4, ali snage za više nisu imali.

Monpelje – Partizan 31:26 (16:10)

Dvorana: Rene Bunjol. Gledalaca: 3.000. Sudije: Kurtagić i Vetervik (Švedska). Sedmerci: Monpelje 7 (4), Partizan 3 (1). Isključenja: Monpelje 2, Partizan 8 minuta.

MONPELjE: Robin (9 odbrana, sedmerac), Leventuks, Arvin 4, Tež 4, Malmagro 4, Memelund, Mesnar, Gigu 5 (2), Metličić 1, Karabatić 5, Vileminot, Bonefond 1, Desbonet (2 odbrane, sedmerac), Gajić 7 (2), Hmam 1, Vandelonte.

PARTIZAN: Vasić (5 odbrana, 3 sedmerca), Milošević 2, V. Ilić 1, Mešter 1, Radanović 1, Pavlović 5, Maksić, Žujović 2, Radovanović (4 odbrane), Kajganić 2, Radivojević 5 (1), N. Ilić 4, Ivošević, Marsenić 2, Potić.