ARKUS: Remi Dinama i Radničkog na startu 3. kola - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSrbija ARKUS: Remi Dinama i Radničkog na startu 3. kola

ARKUS: Remi Dinama i Radničkog na startu 3. kola

U prvom meču trećeg kola plej-ofa srpskog šampionata, Dinamo i Radnički remizirali su Pančevu 29:29 (17:15). Bodu se više raduju gosti iz Šumadije, koji su i dalje neporaženi u doigravanju, nakon startnih pobeda nad Šamotom i Dubočicom u „Jezeru“.

S druge strane, težak meč u Šapcu pre tri dana ostavio je trag na tim Nenada Kraljevskog, koji je ipak imao priliku da osvoji ceo plen u poslednjem napadu, ali je šut Đorđa Golubovića završio preko prečke.

Utakmica u Pančevu bila je neizvesna od prvog do poslednjeg minuta. Ekipe su se nekoliko puta smenjivale u vođstvu, ali je Dinamo bio taj koji je najvećim delom prednjačio, najviše sa tri gola prednosti, koliko je bilo u drugom poluvremenu.

Ponovo je najefikasniji bio Marko Perović sa 13 golova, od toga čak osam iz sedmerca. Kostadinović je postigao pet, a talentovani Pavlović četiri gola. U odličnom timu Đorđa Teodorovića, nezaustavljiv je bio Miloš Barudžić sa deset pogodaka, uz samo jedan promašaj. Sedam puta pogodio je Stanojev (četiri sa sedmerca), a pet Davidović.

Golmani domaćina sakupili su kombinovano osam odbrana, a gostujući čuvari mreže, dve više.