SRLS: Ostojić spasao šampiona poraza u Šumicama - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSrbija SRLS: Ostojić spasao šampiona poraza u Šumicama

SRLS: Ostojić spasao šampiona poraza u Šumicama

4 komentari

U derbiju trećeg kola plej-ofa srpskog šampionata, Crvena zvezda i Vojvodina su remizirali u Šumicama 32:32 (19:17), zahvaljujući golu Radovana Ostojića u poslednjim trenucima meča. Bivši igrač Metaloplastike je pogodio praznu mrežu domaćina i doneo braniocu titule vredan bod i drugi uzastopni remi, nakon nerešenog ishoda protiv Dinama u prethodnoj rundi.

Tim Bože Rudića je najvećim delom meča bio u podređenom položaju u odnosu na Peruničićeve izabranike, Zvezda je imala čak i plus pet na ulasku u poslednjih 10 minuta (31:26),  tako da Beograđani ne mogu biti zadovoljni ishodom, jer bi trijumfom prišli na tri boda zaostatka u odnosu na vodeću Vojvodinu.

CRVENA ZVEZDA: Šotić 7, Pavlović 3, Mošić 1, Prodanović 1, Andrejević 2, Palević, Ljubojević, Ljubenović, Milosavljević, Zlatanović, Matičić 3 (2), D. Babić 5, Kljajić 5, Leovac, A. Babić 5.

VOJVODINA: L. Arsenić, Đukić 1, Orbović 5, Popov, Radonjić, Ostojić 6, Perović, Stojanović 2, Jovanović 10 (3), N. Arsenić, Bojanić, Pešić 6, Stanković 1, Davidović 1, Grozdanić, Vučković.

U preostala dva meča ove runde plej-ofa za prvaka Srbije, slavili su domaćini. Dinamo je pobedio Šamot 30:27 (16:12), a Spartak Vojput Slogu sa 31:25 (10:13).