Naslovna BalkanSrbija Uspešna premijera Milenijuma u Super ligi

Uspešna premijera Milenijuma u Super ligi

Zorica Radojkovic
2 komentari

Novajlija u Super ligi, beogradski Milenijum imao je više nego uspešan debi na premijeri u društvu najboljih. Gošćama iz Bačke Palanke pripali su samo uvodni minuti meča u hali „Sport Eko“, a onda su proigrale i domaće predvodjene iskusnom Lanom Žigom. Nataša Savko je na golu započela svoju seriju i do poluvremena na kontu Milenijuma bilo je +4 (18-14)

Pravi problemi za Nopal nastupili su sa početkom drugog poluvremena kada su nerealizovani napadi doneli niz kontri u kojima im je stradao gol na kome ove sezone ne stoji Zlata Paplacko(prešla u Indjiju). Prvi gol u nastavku za Bačkopalačanke delo je neprepoznatljive Olje Stojković u 43.minutu, kada je na semaforu već stajalo nedostižnih 29-15. Do kraja, trener Jokanović je dao šansu svim igračicama Milenijuma i one su je iskoristile da do kraja povećavaju rezultat do velikih 40-21.