SRLS: Metaloplastika svela šampionsku trku na tri slova - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan SRLS: Metaloplastika svela šampionsku trku na tri slova

SRLS: Metaloplastika svela šampionsku trku na tri slova

Šabačka Metaloplastika upisala je i četvrtu pobedu u srpskom plej-ofu! Šapčani su upisali i drugu pobedu na gostovanjima, deklasiravši Crvenu zvezdu 26:18 (11:12) u drugom poluvremenu duela koji je praktično sveo šampionsku trku u Srbiji na tri slova – Partizan i Vojvodinu pored tima Veselina Vukovića.

Šapčane je predvodio raspucani Stefan Ilić sa 11 golova, a Darko Arsić je prirodao 14 odbrana. Kod Zvezde, Aleksandar Dragutinović je bio pet puta precizan.

Crvena zvezda – Metaloplastika 18:26 (12:11)

Beograd – Dvorana: Šumice. Gledalaca: 1.500. Sudije: Boričić i Marković. Sedmerci: Crvena zvezda 4 (1), Metaloplastika 4 (3). Isključenja: Crvena zvezda 8, Metaloplastika 6 minuta. Semafor: 7:7 (16), 9:10 (28), 13:14 (38), 14:18 (46), 17:22 (54), 17:25 (59).

CRVENA ZVEZDA: Janketić, Šotić 2, Bojičić 2, Radosavljević 2, Dragutinović 5, Gačević, Stolić 1, Antelj (3 odbrane), Nastić, Zlatanović (8 odbrana, 1 sedmerac), Todorović 2, Nikolić, Mandić 1, Babić 2, Kljajić 1, Leovac.

METALOPLASTIKA: Maksimović, Dragićević, Milovanović 3, Dakić, Golubović 1, Cvijanović, Marinović 5, Ostojić 2, Aleksić, Arsić (14 odbrana, 3 sedmerca), Đukić, Jezdimirović 2, Mitrović 1, Ilić 11 (2), Ivanović, Petrović 1 (1).