Zvezda do boda u Subotici - Železničar savladao Kragujevčane! - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Zvezda do boda u Subotici – Železničar savladao Kragujevčane!

Zvezda do boda u Subotici – Železničar savladao Kragujevčane!

4 komentari

U četvrtom kolu srpske Super lige, viđeno je nekoliko zanimljivih mečeva. Crvena zvezda je došla do boda u Subotici 24:24, iako je gubila 24:22. Pivotmen gostiju Rastko Stojković (8) je „pocrveneo“ pet sekundi do kraja. U derbiju kola niški Železničar je pred svojim navijačima savladao kragujevački Radnićki 30:26 (12:14).

pravi - iskreni navijac 05/10/2013 - 22:28

A u Slavko, sta nam radis.Covece jel vidis da ne ide vise ovako.Ovoga puta smo imali srece ali ko zna dokle ce i ona da nas sluzi. Na strani nula a kuci panika. Razmisli sa direktorom da se povuces!

Nemanja 06/10/2013 - 02:19

Sramno sudjenje u Nisu i guranje gostiju! Islo je do te mere da se umesto sedmerca, kada je prilikom suta i kontakta reprezentativno krilo Djukic pao na glavu, svira prestup. Kada je Djukic ustao sa parketa lice mu je bilo oblivljeno krvju (pukla arkada) i onda je nastala paklena atmosfera i na terenu i na tribinama. Sudije nisu htele da nastave mec dok ne dodje policija.
Samo su bezveze pokvarile derbi i dobru utakmicu, gosti iz Kragujevca su odlicno odigrali prvih 30 minuta i ispustili lepu priliku da tada odu na odmor sa vise od +2, koliko je bilo.
Kasnije je proradila odbrana Zeleznicara, inat igraca i dva anjbolja igraca, krila Djukic i Zivkovic. Na kraju i malo previsokih +4, posto je do 50og minuta bio egal, odaju utisak lake pobede domacina.

rade 07/10/2013 - 23:18

Ko da se povuce? Slavko i Mile? Dok ima para u klubu? Pa vi se smesni. A para nikad vise. Jedino ako se zavrne slavina, ima da odleprsaju odma.

bukulja stars 10/10/2013 - 22:32

A gde bi Slavko jos mogao da bude trener? Nema kluba koji bi ga uzeo. Mozda Varad? Hahahahahaha!