Barselona osvojila treću titulu u nizu! - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Barselona osvojila treću titulu u nizu!

Barselona osvojila treću titulu u nizu!

zika.bogdanovic
0 komentar

Pobedom u Leonu 30:25, Barselona je osvojila treću titulu u ASOBAL-u zaredom. Tim Ćavija Paskvala je i ove sezone bio apsolutno dominantan u domaćim okvirima, pobedivši sve mečeve do sada.

25 – Ademar (12+13): Asanin (Malumbres); Cabanas (1), Vrazalic (5), Carou (-), Castro (4), Nantes (6), Carrillo (3), Vranjes (4), Piñeiro (-), Golubovic (-), Mario López (-), Molina (1), Pichel (1).

30 – Barcelona (14+16): Saric (Sterbik); Rocas (3), Entrerríos (2), Noddesbo (1), Mikel Aguirrezabalaga (1), Morros (1), Stranovsky (4), Montoro (6), Rutenka (6, 1 p), Juanín García (1), Tomás (2), Sarmiento (2), Gurbindo (-), Ariño (1).

Atletiko je u zagrevanju za revanš sa Kataloncima u Ligi šampiona savladao Aragon 35:32.

FC Barcelona Intersport27270054
2At. de Madrid27231347
3Reale Ademar León27181837
4Naturhouse La Rioja26172736
5BM. Aragón27162934
6Helvetia Anaitasuna261241028
7Fraikin BM Granollers261231127
8BM. Huesca261041224
9Globalcaja C. Encantada261031323
10Villa de Aranda Autocares Bayo26841420
11Fertiberia Puerto Sagunto26831519
12Cuatro Rayas Valladolid26811717
13Quabit BM Guadalajara26721716
14BM. Cangas26711815
15Academia Octavio26631715
16ARS Palma del Río2632218

 

Možda vam se dopadne

Ostavi komentar


Korisni linkovi

Izbor urednika

Najnovije

Copyright © 2023 Balkan Handball