Gonzales: Milić napravio razliku - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Gonzales: Milić napravio razliku

Gonzales: Milić napravio razliku

Posle bledog prvog i odličnog drugog poluvremena, Vardar je na svom terenu savladao Meškov Brest sa 31:27 i tako upisao drugi triumf u grupnoj fazi Lige šampiona. U taboru makedonskog prvaka nisu krili zadovoljstvo zbog pobede u prvom meču nove sezone Lige šampiona pred domaćim navijačima.

-Igrali smo jako loše u prvom poluvremenu, sa puno grešaka, i sa odbranom koja nije bila na željenom nivou. Ipak, i rukometaši Bresta su igrali odlično u tom periodu. U nastavku smo uspeli da napravimo razliku ponajviše zahvaljujući Strahinji Miliću na golu. Zadovoljan sam pobedom jer je ovo bio težak meč – rekao je nakon duela trener Vardara Raul Gonzales.

Trener beloruskog prvaka je istakao da je presudna bila agresivna odbrana domaćina.

-Pokazali smo da možemo da se borimo u ovoj grupi, da možemo da igramo dobro. Presudila je agresivna odbrana protivnika u drugom poluvremenu. Ostaje žal jer smo u finišu uspeli da uhvatimo priključak, ali moramo se fokusirati na naredne mečeve – istakao je Bebeško.