Još samo nedelju dana je ostalo za izglasavanje najbolje postave ženske EHF Lige šampiona u sezoni 2014/2015, kao i najboljeg trenera, odnosno, mlade igračice. Krajnji rok je treći maj, požurite i podržite rukometašice sa naših prostora…
Golmani:
Marta Zderic (CRO) – Buducnost (MNE)
Sandra Toft (DEN) – Larvik HK (NOR)
Anna Sedoykina (RUS) Dinamo-Sinara (RUS)
Amandine Leynaud (FRA) – WHC Vardar SCBT (MKD)
Katja Schülke (GER) – HC Leipzig (GER)
Levo krilo:
Tamara Mavsar (SLO) – RK Krim Mercator (SLO)
Paule Baudouin (FRA) – Metz Handball (FRA)
Valentina Ardean (ROU) – HCM Baia Mare (ROU)
Siraba Dembele (FRA) – WHC Vardar SCBT (MKD)
Maria Fisker (DEN) – Viborg HK A/S (DEN)
Levi bek:
Cristina Neagu (ROU) – Buducnost (MNE)
Nadja Nadgornaja (GER) – Thüringer HC (GER)
Andrea Penezic (CRO) – WHC Vardar SCBT (MKD)
Alina Wojtas (POL) – Larvik HK (NOR)
Olga Akopian (RUS) – Dinamo-Sinara (RUS)
Pivotmen:
Heidi Loke (NOR) – Györi Audi ETO KC (HUN)
Luisa Schulze (GER) – HC Leipzig (GER)
Danick Snelder (NED) – Thüringer HC (GER)
Dragana Cvijic (SRB) – Buducnost (MNE)
Nina Kamto (FRA) – Metz Handball (FRA)
Srednji bek:
Karolina Kudlacz (POL) – HC Leipzig (GER)
Ida Oden (SWE) – IK Sävehof (SWE)
Isabelle Gulldén (SWE) – Viborg HK A/S (DEN)
Aniko Kovacsics (HUN) – Györi Audi ETO KC (HUN)
Andrea Lekic (SRB) – WHC Vardar SCBT (MKD)
Desni bek:
Ana Gros (SLO) – Metz Handball (FRA)
Anna Kochetova (RUS) – Dinamo-Sinara (RUS)
Nora Mørk (NOR) – Larvik (NOR)
Katarina Bulatovic (MNE) – Buducnost (MNE)
Susann Müller (GER) – Györi Audi ETO KC (HUN)
Desno krilo:
Linn-Kristin Riegelhuth Koren (NOR) – Larvik (NOR)
Katrin Engel (AUT) – Thüringer HC (GER)
Radmila Petrovic (MNE) – Buducnost (MNE)
Alexandra Do Nascimento (BRA) – HCM Baia Mare (ROU)
Jovanka Radicevic (MNE) – WHC Vardar SCBT (MKD)
Najbolji odbrambeni igrač:
Rikke Skov (DEN) – Viborg HK A/S (DEN)
Anja Althaus (GER) – WHC Vardar SCBT (MKD)
Marit Malm Frafjord (NOR) – Larvik HK (NOR)
Gabriella Szücs (HUN) – HCM Baia Mare (ROU)
Dorina Korsos (HUN) – Györi Audi ETO KC (HUN)
Najbolja mlada igračica (born in 1992 or younger):
Daria Dmitrieva (RUS) – Dinamo-Sinara (RUS)
Eliza Iulia Buceschi (ROU) – HCM Baia Mare (ROU)
Elizabeth Omoregie (BUL) – RK Krim Mercator (SLO)
Louise Sand (SWE) – IK Sävehof (SWE)
Lois Abbingh (NED) – HCM Baia Mare (ROU)
TRENER
Ambros Martin (ESP) – Györi Audi ETO KC (HUN)
Ole Gustav Gjekstad (NOR) – Larvik HK (NOR)
Dragan Adzic (MNE) – Buducnost (MNE)
Viktor Ryabykh (RUS) – Dinamo-Sinara (RUS)
Tone Tiselj (SLO) – HCM Baia Mare (ROU)
1 komentar
A Ida Odén nije srednji bek, nego desni bek. Kako je onda nominirana kao srednji bek?