Liga šampiona (4.kolo): Vardar samo do boda - Kilu srećan remi u Koldingu! - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Liga šampiona (4.kolo): Vardar samo do boda – Kilu srećan remi u Koldingu!

Liga šampiona (4.kolo): Vardar samo do boda – Kilu srećan remi u Koldingu!

Veoma zanimljivo četvrto kolo u grupi "D" u kome su viđena dva remija. Kil je dobro proša na gostovanju danskom šampionu Koldingu, budući da su Danci vodili i sa dva gola razlike četiri minuta pre kraja. Na kraju, bodom mogu biti zadovoljne obe ekipe.

Kolding IF – THW Kiel 31:31 (13:13)
Kolding IF:
Erevik; Petersen; Karlsson (3), Toromanovic (3), Oechsler (2), Toft Hansen (3), Spellerberg (6/1), Nielsen, Schnuchel (7), Forslund, Nesbit, Sondergaard (6), Mikkelsen (2), Enggaard, Jensen.
THW Kiel: Omeyer, Gentzel; Wessig, Andersson (3), Lundström, Anic, Sprenger (2), Ahlm (1), Zeitz (8), Narcisse (6), Ilic (2/2), Klein (2), Jicha (7).

Skopski Vardar nije uspeo da upiše prvu pobedu protiv Amicite 22:22 (14:10), iako je imao četiri gola prednosti na poluvremenu. Tako je ekipa Veselina Vujovića ostala bez šansi za plasman u TOP 16 fazu Lige šampiona.

Kolding : Kiel 31:31 (13:13)
Barcelona : Reale Ademar 28:22 (13:10)
Vardar Skopje : Amicita Zürich 22:22 (14:10)