Ocvirk: Odbrana nam se raspala po izlasku Šarca - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Ocvirk: Odbrana nam se raspala po izlasku Šarca

Ocvirk: Odbrana nam se raspala po izlasku Šarca

Trener slovenačkog prvaka Celja, Tomaž Ocvirk, analizirao je poraz svog tima od Motora u izuzetno važnoj utakmici 6. kola EHF Lige šampiona, 31:32.

-Čestitke Motoru na pobedi. Znali smo da je u pitanju vrlo dobra ekipa, tehnički potkovana, sa visokim bekovima  i brzom igrom, što su i pokazali naročito u prvom poluvremenu. Šarac i Ivić su nam se povredili na poslednjem treningu. Obojica su stisli zube, ali Šarac nije mogao dugo da izdrži. Po njegovom izlasku odbrana nam se raspala. U nastavku smo podigli nivo igre, jurili zaostatak, vratili se, što je veoma teško, ali kada smo ih sustigli, koncentracija nam je pala, što je Motor znao da iskoristi. Naizgled sitne greške, odvele su nas u poraz, da samo nekih od njih nije bilo, rezultat bi bio drugačiji – konstatovao je trener Celjana.