POEZIJA: Velemajstorski gol Mijajla Marsenića (Video) - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa POEZIJA: Velemajstorski gol Mijajla Marsenića (Video)

POEZIJA: Velemajstorski gol Mijajla Marsenića (Video)

2 komentari

Fantrastičnih 50 minuta odigrao je Fukse Berlin na gostovanju lideru Magdeburgu u okviru 27. kola Bundeslige, ali je na kraju ipak ispustio priliku i ostao praznih šaka. Vodile su „Lisice“ sa 25:21 u 51. minutu, delovalo je da će u potpunosti zakuvati trku za prvo mesto, međutim, Magdeburg je pokazao šampionski karatker i na kraju ipak stigao do oba boda – 28:27.

Još jednom su tim iz prestonice sjajne role imali srpski reprezentativci Dejan Milosavljev i Mijajlo Marsenić. Gorostasni pivotmen autor je najlepšeg gola na utakmici, koji zaslužuje da se nađe na svim rukometnim špicama. Sjajnu akciju Vujovića i Holma, kružni napadač realizovao je na spektakularan način – virtuozna tehnika i efektan pogodak.