Četvrti Uskršnji turnir Koper Handball Cup, u organizaciji tima koji već decenijama stoji iza EUROFEST-a, jednog od najvećih letnjih turnira u Evropi, i ove godine se etablirao u tom terminu kao jedan od najmasovnijih. Čak 96 ekipa iz osam zemalja učestvovalo je od prošlog petka do nedelja u takmičenju u koperskim halama, a učesnici su stizali iz Austrije, Hrvatske, Italije, Nemačke, Mađarske, Slovačke, Srbije i Slovenije – ukupno njih 1300.
Rezultate pronađite na zvaničnom sajtu turnira.
Poredak/ Finalstandings: kategorija WG 2000
- BEZIRK OSTBAYERN (GER)
- ŽRK BRANIK (SLO)
- ŽURD KOPER (SLO)
- ŽRK CELJE CELJSKE MESNINE (SLO)
- ŽRD LITIJA (SLO)
- RK SINGIDUNUM (SRB)
Poredak/ Finalstandings: kategorija WF 2002
- ŽRK IZOLA (SLO)
- ŽRK CELJE CELJSKE MESNINE (SLO)
- ŽURD KOPER (SLO)
- DRŠAM (SLO)
- ŽRK BRANIK (SLO)
- BEZIRK OSTBAYERN (GER)
Poredak/ Finalstandings: kategorija WE 2003
- ŽRK IZOLA (SLO)
- 3. ŽRK RAB (CRO)
- BEZIRK OSTBAYERN (GER)
- WAT ATZGERZDOR (AUT)
Poredak/ Finalstandings: kategorija WD 2004
- RK KRIM MERCATOR 1 (SLO)
- ŽRK BRANIK (SLO)
- PALLAMANO BOLOGNA (ITA)
- RK ZELENE DOLINE (SLO)
- ŽURD KOPER (SLO)
- WAT ATZGERDORF (AUT)
- RK OLIMPIJA (SLO)
- RK KRIM MERCATOR 2 (SLO)
Poredak/ Finalstandings: kategorija WC 2005
- ŽRK CELJSKE MESNINE (SLO)
- RK ZELENE DOLINE (SLO)
- RK KRIM MERCATOR A (SLO)
- DRŠAM (SLO)
Poredak/ Finalstandings: kategorija WB 2006
- RK KRIM MERCATOR A (SLO)
- RK KRIM MERCATOR B (SLO)
- ŽURD KOPER (SLO)
- DRŠAM (SLO)
Poredak/ Finalstandings: kategorija MH 1997
- PALLAMANO NONANTOLA (ITA)
- RK BRANIK (SLO)
- HANDBALL FAENZA (ITA)
Končni vrstni red/ Finalstandings: kategorija MG 2000
Poredak/ Finalstandings: kategorija MF 2002
- PALLAMANO BOLOGNA (ITA)
- SC SENEC (SVK)
- HANDBALL FAENZA (ITA)
- RK METALAC (CRO)
- RK BRANIK (SLO)
- BEZIRK OSTBAYERN (GER)
- RD IZOLA (SLO)
- MRK ČAKOVEC (CRO)
- RK TRSAT (CRO)
- RK SLOVENJ GRADEC (SLO)
Poredak/ Finalstandings: kategorija ME 2003
- RD ALPLES (SLO)
- PEZINOK (SVK)
- HANDBALL FAENZA (ITA)
- PALLAMANO NONANTOLA (ITA)
- RD KOPER 2013 (SLO)
- EGER (HUN)
- BEZIRK OSTBAYERN (GER)
- MRK ČAKOVEC (CRO)
- RD IZOLA (SLO)
- PLER BUDAPEST (HUN)
Poredak/ Finalstandings: kategorija MD 2004
- RK BRANIK (SLO)
- SC SENEC (SVK)
- ROMAGNA HANDBALL (ITA)
- RK METALAC (CRO)
- FONIX ISE (HUN)
- RK SLOVENJ GRADEC 2011 (SLO)
- RK KRIM OLIMPIJA (SLO)
- RK TRIMO TREBNJE (SLO)
- RK BUJE (CRO)
- RK TRSAT (CRO)
Poredak/ Finalstandings: kategorija MC 2005
- PALLAMANO NONANTOLA (ITA)
- MRK ČAKOVEC (CRO)
- RK METALAC (CRO)
- ROMAGNA HANDBALL (ITA)
- RD ALPLES (SLO)
- RK TRIMO TREBNJE (SLO)
- RK KRIM OLIMPIJA (SLO)
- RK SLOVENJ GRADEC 2011 (SLO)
- RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO (SLO)
- RD KOPER 2013 (SLO)
Poredak/ Finalstandings: kategorija MB 2006
- SC SENEC
- RD ISTRABENZ PLINI
- RK MOKERC
- RK DOL TKI HRASTNIK
- RK SLOVENJ GRADEC
Poredak/ Finalstandings: kategorija MA (2007)
- MRK METALAC
- RK TRSAT RIJEKA
- RD ISTRABENZ PLINI
- RK BRANIK
- RK TRSAT RIJEKA