Amazonke upale u Moraču! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Amazonke upale u Moraču!

Amazonke upale u Moraču!

U utakmici prvog kola Regionalne lige odigranoj večeras u Podgorici, šampionke Crne Gore slavile su ubedljivu pobedu protiv Zaječara rezultatom 35-22(18-6). Sve je rešeno već u prvom poluvremenu kada su iskusne igračice podgoričkog tima na krilima sjajne odbrane, ali i odličnih intervencija Sanele Knezović, napravile nedostižnu razliku. U drugom poluvremenu Zaječar je drastično popravio igru u napadu i odbrani, ali to je bilo dovoljno samo da se popravi loš utisak iz prvog dela.

Budućnost- Zaječar 35-22(18-6)

Budućnost: Knezović (13 odbrana), Barjaktarović (10 odbrana), Miljanić 4, Radičević 7 (2), Đokić 3, Ambroš 4, Jovanović 2, Radović 4, Dragutinović, Kindl 1, Đurović 2, Horvat 1, Lazović, Bulatović 4, Mehmedović 2, Knežević 1.
Zaječar
: Mišković (5 odbrana), Đerić (7 odbrana), Pokrajac 1, Popović 2 (1), Bartošić 2, Kamper 7 (2), Balać 1, Varlec 2, Dragoljubović, Filipović 2, Bežanović 1, Pop-Lazić, Milanović 1, Medved 3 (1).