Crnogorke još jednom ubedljive! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Crnogorke još jednom ubedljive!

Crnogorke još jednom ubedljive!

Reprezentativke Crne Gore su i u drugom prijateljskom meču u okviru priprema za kvalifikacioni turnir savladale Makedonke, ovaj put rezultatom 32-23. Makedonke su dobro počele meč, stigle do prednosti od tri gola, ali Crnogorke se do kraja poluvremena vraćaju i na poluvremenu je nerešeno 11-11. U nastavku Crnogorke predvođene nezaustavljivom Marijom Jovanović(13 golova) i Anom Radović(11 golova) prelamaju meč i lagano ga privode kraju. Crna Gora igrala je ovaj meč bez Bojane Popović, dok je i Makedonija na turnir došla bez nekoliko standardnih igračica.

Crna Gora – Makedonija 32:23 (11:11)

Crna Gora: Barjaktarović (14 odbrana), Milenković (4 odbrane), Vlahović 1, Radičević 3, Jovanović 13, Radović 11, Dragutinović, Đurović 1, Knežević 2, I. Stojanović, Lazović 1, Stojanović, Dragaš.

Makedonija: Stojkov, Trenovska, Andrejeva, Šaleva, Mečevska, Kocovska, Georgijevska, Zdravkovska 3, Mladenovska, Portjanko 2, Crvenkovska 2, Pecevska 7, Bajramovska 5, Kresoja 1, Ilkova 1, Novevska 2.