Dinamo pobedio Zvezdu! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Dinamo pobedio Zvezdu!

Dinamo pobedio Zvezdu!

Rukometašice Crvene Zvezde nisu iznenadile Dinamo u Pančevu, u odloženoj utakmici 7.kola Super lige. Dinamo je u neizvesnoj utakmici osvojio bodove pobedom 24-23(14-14). Igra gol za gol i brojna izjednačenja(čak 12) obeležila su ovaj meč. Golmanke obe ekipe su skinule dosta lopti, a što se strelaca tiče ovaj meč je sigurno sa 10 golova iz sjajnih šuteva spolja obeležila Nataša Damjanović. Dragana Cvijić je postigla 7 golova i zaista velikih problema sa njom su imale domaće rukometašice u odbrani. Ipak Eva Dinevska je uz Natašu Damjanović najbolji pojedinac utakmice sa 20 uspešnih intervencija. U periodu od 40.do 50.minuta kada se lomila utakmica vezivala je odbranu za odbranom, unela pometnju u Zvezdine redove i omogućila svojoj ekipi da se rezultatski odlepi (20-17; 22-20). Marija Čolić sa druge strane imala 15 odbrana, od toga 10 u prvom poluvremenu.

Dinamo Petrohemija – Crvena Zvezda 24-23(14-14)

Dinamo: Dinevska(20 odbrana, 2 penala), Pokrajac 2, Žiga 4, Pavlov 4, Damjanović 10, Samoila, S.Matijašević 1, Balać 3, Perušina.

Crvena Zvezda: Čolić(15 odbrana, penal), Živković, Bokarić 2, Bogosavljević 4, Milunović, Liščević 3, Cvijić 7, Luković 3, Drajić 1, Filipović, Kokoresković 1, Jovanović 2.