Jedan gol za poluvreme?! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Jedan gol za poluvreme?!

Jedan gol za poluvreme?!

Do skoro smo kao neslavan rekord na našim stranicama imali dva postignuta gola na poluvremenu, ali sada imamo i jedan! Leverkuzen je u polufinalu Kupa pobednika kupova prošle sezone na svom terenu postigao samo dva gola Kopenhagenu, ali su ih reprezentativke Kipra "pretekle" juče kada su Poljakinjama prvi i jedini gol dale u 15.minutu prvog poluvremena koje je završeno rezultatom 30-1.

Na kraju je bilo 51-9 i to je ujedno najubedljivija pobeda u istoriji do koje su ikada došle reprezentativke Poljske. U pitanju su kvalifikacije za plasman u baraž za Svetsko prvenstvo u Brazilu 2011.godine.

Poljska ima težak zadatak da na svom terenu u konkurenciji, pre svih, Austrije i Slovačke, a onda i Kipra i Velike Britanije, na kvalifikacionom turniru dođe do prvog mesta i prilike da u baražu u junu sledeće godine izbori plasman na naredno svetsko prvenstvo.