Kikinda u minusu, Naisa na nuli, Knjaz i Banja u plusu! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Kikinda u minusu, Naisa na nuli, Knjaz i Banja u plusu!

Kikinda u minusu, Naisa na nuli, Knjaz i Banja u plusu!

Srpske šampionke iz Niša odigrale su nerešeno u Rusiji i tako došle do neutralne startne pozicije pred revanš za nedelju dana na svom terenu. I pored vođstva Naise na poluvremenu rezultat je na kraju glasio 23-23, a Ivana Filipović sa 5 i Ornela Rogan sa 4 gola bile su najbolji streci Nišlijki u Moskvi. Kikinda je pretpela težak poraz na svom terenu od prošlogodišnjeg finaliste EHF Kupa, španskog Itxaka rezultatom 25-35 iako je na poluvremenu bilo egal 15-15. Ljubuški je duplo gore prošao na gostovanju u Rumuniji u porazu od 20 razlike(14-34). Knjaz Miloš je bio više nego ubedljiv na gostovanju u Austriji pa je pred revanš stekao 15 golova prednosti(23-38), dok će Vrnjačka Banja u Italiju poneti zalihu od 14 golova(32-18).

53 Moskva – Naisa 23-23(12-13)

53 Moskva: Doga(1 odbrana), Kalinina(11 odbrana), Sašurkova 7, Arovina, Volnuhina 3, Dronina 2, Bulankina 2, Tarasova, Šatilina 3, Antipina 2, Koljada 4, Baturina 2.

Naisa: Jovanović, Savković(1 odbrana), Gončarova(10 odbrana), Kuzmina 1, Arsić, Turanjanin 1, Koperec 3, Tošković 3, Milačić 3, Stefanović, Kaliničenko 1, Filipović 5, Rogan 4, Pop Lazić 2.

Kikinda – Itxako                                      25-35

Cankaya Beld – Vardar                             33-30

Colegio Joao de Barros – Trogir                 19-37

Otelul Galati – Ljubuški Lido osiguranje      14-34

Vrnjačka Banja – Casalgrande Padana        32-18

Colegio Joao de Barros – Trogir                  19-37

Tecton WAT -Knjaz Miloš                           23-38