Naisa ubedljiva protiv Medicinara! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Naisa ubedljiva protiv Medicinara!

Naisa ubedljiva protiv Medicinara!

Rukometašice Naise bez problema su savladale ekipu Medicinara iz Šapca u jedinom neodigranom meču 17.kola Super lige, rezultatom 43:26 (20:14). Kod domaće ekipe, Stojiljković i Tošković su upisale po 9 golova, a kod gošći Spasojević je zabeležila 8, a Prijović 6 pogodaka.

Nišlijke su od samog starta nametnule svoju igru i odmah napravile seriju od nekoliko vezanih golova, što je skroz poremetilo ekipu iz Šapca. Domaći sastav nije ni u jednom momentu dopustio protivnicama da ugroze prednost, tako da na utakmici nije viđen ni nerešen rezultat, ni vođstvo Medicinara. Na poluvremenu je rezultat glasio 20:14.

I u nastavku su domaće napravile lepu seriju i povećale svoju prednost. Koliko god da su se igračice Medicinara trudile, nisu uspevale da odigraju kvalitetno u odbrani, što je omogućilo, pre svega niškim bekovima da se još više raspucaju. Do kraja susreta, trener Jovanović je pružio šansu i igračicama sa klupe. Na kraju, veoma ubedljiva pobeda Naise, od 43:26.

ŽRK NAISA-ŽRK MEDICINAR 43:26 (20:14)

Hala „Čair“, Niš

NAISA: Tatalović (4 odbrane), Krstić( 9 odbrana), Ćosić 4, Turanjanin 3, Koperec 3, Lapajne 1, Milošević  4, Petrović 1, Rogan 4, Tošković 9, Stojiljković 9, Filipović 4.

MEDICINAR: Selenić (3 odbrane), Perić (4 odbrane), Spasojević 8, Prijović 6, Radovanović 1, Petrović 2, Gudjabi 1, Jakelja 1, Milošević 2, Ćurčić 2, Pavlov 3.