NE STAJU: Mladost deklasirala Naisu u "Čairu" - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet NE STAJU: Mladost deklasirala Naisu u „Čairu“

NE STAJU: Mladost deklasirala Naisu u „Čairu“

Pravi hit ženske ARKUS lige jesu rukometašice Mladosti iz Nove Pazove. Tim Slavka Krnjajca deklasirao je na gostovanju u Nišu domaću Naisu 36:24 (15:12) i tako se pored Jagodine samoproglasio jednim od najozbiljnijih kandidata za plasman u plej-of! Držao se sastav trenera Đorđa Teodorovića u igri do 45. minuta (20:24), ali je poslednja četvrtina u potpunosti pripala Jeleni Knežević, strelcu 11 golova, Nikoleti Lazarević sa osam i Leposavi Glušici (7) koje su je dobile rezultatom 12:4.

Medicinar je slavio na gostovanju u Boru 23:20, Bekament BB je odneo bodove iz Kragujevca 33:27, dok je Vojvodina nastavila sa dobrim partijama trijumfom nad ekipom Pančeva 29:22.

Izuzetno interesantna sezona u ženskoj ARKUS ligi gde se bukvalno ne zna ko će u plej-of, a ko u Super B ligu.