NISKI START: Ferencvaroš odneo bod iz Skoplja - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet NISKI START: Ferencvaroš odneo bod iz Skoplja

NISKI START: Ferencvaroš odneo bod iz Skoplja

Zorica Radojkovic

Start Lige šampiona u ženskoj konkurenciji počeo je iznenadjujućim remijem u Skoplju gde je Vardar odigrao nerešeno sa madjarskim vicešampionkama 27-27. Iako je na poluvremenu bilo +3 za domaći tim(17-14), u nastavku je Ferencvaroš sustigao konfuzni Vardar, da bi na samom kraju mogao i do pobede, ali je Sučanski pogodila stativu u šutu sa gola na gol na svega par sekundi pre kraja.

I pored greške u finišu koja nije kažnjena porazom, odličan debi u redovima Vardara imala je Lakraber sa 6 golova, dok je Penezić stigla do 8. Sučanski i Kovacic su postigle po 7 golova, dok je Pena upisala 6. Vardar je igrao bez Lekić i Klikovac koje se oporavljaju od povreda, dok je u sastavu Ferencvaroša nedostajala Začik. Jovanović koja je pre nekoliko dana stigla u FTC, nije ulazila u igru.