SIGURAN START: Budućnost savladala Mec - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet SIGURAN START: Budućnost savladala Mec

SIGURAN START: Budućnost savladala Mec

Zorica Radojkovic

Teško mada očekivano, Budućnost je pobedom započela takmičenje u Ligi šampiona pred neuobičajeno malo navijača u Morači. Francuske šampionke su stigle u Podgoricu spremne da iskoriste odsustvo Neagu, Cvijić, Pavićević i Lazović, ali u tome nisu uspele. Na poluvremenu je bilo 11-10 za Budućnost, a na kraju 21-19.

Bulatović je bila prvi strelac sa 10 golova, dok je odlično izdanje imala i nova golmanka Zokebi De Paula sa 14 odbrana.

BUDUĆNOST – MEC 21:19 (11:10)

PODGORICA – Sportski centar ”Morača”. Gledalaca: 2. 000. Sudije: Nastase, Stanku (Rumunija). Sedmerci: Budućnost 3 (2), Mec 2 (2). Isključenja: Budućnost 6, Mec 4 minuta.

BUDUĆNOST: Zokebi de Paula (14 odbrana), Babović, Batinović, Ujkić, Jauković, Pletikosić, Agović, Irman 2, Malović 2, Bulatović 10 (2), Pavićević, Ramusović 3, Ahruk 1, Raičević 2, Lazović, Grbić 1.

MEC: Gloze (12 odbrana i sedmerac), Rajčić (tri odbrane), Edviž 1, Gros 3 (2), Zadi, Flip 3, Kanor 1, Nokandi, Horaček 3, Pop-Lazić 2, Smits 2, Mobon 1, Lusijano 2, Ostan 1, Barlet.