Super liga(žene,14.kolo): "Kneginjama" derbi i drugo mesto! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Super liga(žene,14.kolo): "Kneginjama" derbi i drugo mesto!

Super liga(žene,14.kolo): "Kneginjama" derbi i drugo mesto!

Utakmica izmedju Knjaz Miloša i Naise najavljivana je kao derbi 14. kola ženske Super lige. Susret dve ekipe među kojima rivalitet postoji više od 10 godina, znala je da isprati aranđelovačka publika koja je ispunila “SRC Šumadija” do poslednjeg mesta, bodrila Kneginje i još jednom pokazala da je njihov osmi igrač na terenu.Utakmicu je otvorila Čolović pogodkom za domaće da bi ubrzo zatim Ćosić poravnala na 1-1. Tokom prvog poluvremena viđena je rezultatska klackalica iako je Knjaz uspvao da ode na +2 u nekoliko navrata. Gošće iz Niša su se uvek iznova vraćale, tako da se na poluvreme otišlo sa nerešenim rezultatom 15-15.

U drugom poluvremenu Stoiljković sa dva vezana gola vodi Naisu do +2, medjutim Vojčić i Kukić ne dozvoljavaju više. Rezultatska klackalica se nastavlja sve do 50. minuta, kada domaće igračice skupljaju snagu i uspevaju da materijalizuju dobru igru u odbrani i ponovo povedu. Kada je u 57. minutu na semaforu je stajalo 30-26 za Knjaz i bilo je jasno da bodovi neće otići iz Šumadije.

Knjaz Miloš – Naisa  32-28(15-15)

Knjaz Miloš: Vojčić 6, Ćosović, Čolović 3, Petrović, Kuharović 1, Radoičić 3, Ranković 4, Timotijević 2, Oljača, Mrlješ 3, Kukić 7, Dišić, Agatunović 3, Ugrčić. Sedmerci: 6/5 Isključenja: 2 minuta

Naisa: Jovanović  A., Ćosić 2,Veljković, Turanjin 3, Koperec, Tošković 8, Lapajne, Jovanović J., Milošević 5, Rogan, Stoiljković 12, Tatalović. Sedmerci: 3/3  Isključenja:10 minuta

preuzeto sa: zrkknjazmilos.mojblog.rs