Super liga(žene, 17.kolo): Knjaz zadržao drugo mesto, Zaječar lako kroz Jagodinu! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Super liga(žene, 17.kolo): Knjaz zadržao drugo mesto, Zaječar lako kroz Jagodinu!

Pobedom nad Kikindom u derbiju 17.kola Super lige, Knjaz Miloš je zadržao drugo mesto na tabeli i nije dopustio da ga pretekne ekipa aktuelnih šampionki Srbije iz Vrnjačke Banje koja je u ovom kolu lagano pobedila Dinamo iz Pančeva 38-29. Kikinda je imala prednost na poluvremenu od tri gola, ali nije uspela da je sačuva. Niz izjednačenja koji je obeležio poslednjih deset minuta, prekinule su Kukić i Timotijević za ulazak Knjaza sa +2 u poslednji minut, tako da je Kikinda do isteka vremena samo smanjila zaostatak na 33-32.

Čačak je sa gostovanja Radničkom u Beogradu lako odneo oba boda posle ubedljive pobede 28-17 i dobre partije čitave ekipe kojoj je ritam u napadu i odbrani držala odlična Tanja Vučković, uz veliku pomoć Nataše Savko na golu.

Zaječar je nastavio suveren pohod ka tituli pošto Jagodina na svom terenu nije odolela naletima Amazonki. Prednost Zaječara rasla je od samog starta meča, na kratko je bila zaustavljena na +5, ali kako je vreme odmicalo, Jagodina je završavala napade i pre nego što je počela, a konto ekipe Dragana Markova je rastao i rastao. Na kraju velikih, maksimalnih +11 za gošće, 22-33. Barbara Varlec je bila najzapaženiji akter meča najviše zahvaljujući bombama poslatim u gol Marijane Lučić, koja je ipak u više navrata, koliko-toliko sprečila totalni debakl Jagodine.