"Tigrice sa Lepenice" nastavile niz pobeda - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet "Tigrice sa Lepenice" nastavile niz pobeda

"Tigrice sa Lepenice" nastavile niz pobeda

Radnički je nastavio sa nizom pobeda na domaćem terenu pobedivši u okviru 13. kola Super lige ekipu Železničara iz Inđije. "Tigrice" do prve osetne prednosti dolaze u 15. minutu kada je rezultat bio 6:3, nakon čega gosće uspevaju da dodju do izjednačenja koje je održavano do samog kraja prvog poluvremena. Drugo poluvreme je rezultatski bilo znatno otvorenije, kod domaćih rukometašica naročito se istakla Lana Žiga sa 9 postignutih golova, dok su u gostujućem timu Popović i Vrdoljak završile meč sa po 4 gola.

Radnički Lepenica KG – Železničar Metal-Cinkara 23:18 (10:9)
Hala "Jezero", gledalaca 150
Sudije: Pendić/ Dedić

Radnički Lepenica: Ćosić (1 odbrana), Pokrajac 5, Žiga 9(3), Mačužić, Tanić, Radosavljević 3, Knežević 1, Djordjević, Filipović, Bogdanović, Balać 2, Jovanović, Georgijev 5+sedmerac, Stoiljkovic, Čairović 4(3)

Železničar Metal-Cinkara: Mišković (6 odbrana), Cvetić, Popović 4, Jakšić 2, Predojević 1, Janković, Jezdimirović 2, Rupić 1, Pajkić 1, Jezdić, Milić, Moise 3, Vrdoljak 4(2), Suljanović

Isključenja:
Radnički Lepenica 2 min
Železničar Metal-Cinkara 8 min
Sedmerci:
Radnički Lepenica 8(6)
Železničar Metal-Cinkara 4(2)

U narednom kolu Železničar Metal-Cinkara dočekuje Nopal dok Radnički Lepenica gostuje ekipi Knjaz Miloša.