"Tigrice sa Lepenice" zabeležile devetu pobedu - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet "Tigrice sa Lepenice" zabeležile devetu pobedu

"Tigrice sa Lepenice" zabeležile devetu pobedu

Rukometašice Radničkog Lepenice KG u meču 16. kola Superlige Srbije zabeležile su devetu pobedu protiv ekipe Čačka rezultatom 24:22 (12:11). Za razliku od prvog poluvremena koje je igrano gol za gol i završeno minimalnim vođstvom domaće ekipe, u drugom poluvremenu se igralo znatno borbenije što je i dovelo do velikog broja isključenja. "Tigrice" su u jednom trenutku imale i 5 golova prednosti što im je pomoglo da ostvare još jedan trijumf.

Najefikasnije igračice na utakmici su bile Lana Žiga sa 7 postignutih golova u domaćoj ekipi dok je na drugoj strani Đurka imala isti broj postignutih golova. U narednom kolu Čačak dočekuje ekipu Nopala, dok Radnički Lepenica gostuje Crvenoj Zvezdi.

Radnički Lepenica KG – Čačak 24:22 (12:11)

Hala "Jezero", gledalaca 100 Sudije: Nenadić/ Stefanović

Radnički Lepenica: Ćosić, Pokrajac 4(2), Žiga 7(3), Mačužić, Tanić 4, Radosavljević 2, Knežević, Djordjević, Filipović, Bogdanović, Balać 4, Jovanović, Georgijev (5 odbrana), Stoiljkovic 2, Čairović 1(1)

Čačak: Misailović, Stavljanin, Vukčević, Đekić 3, Popović 5, Đurka 7(4), Vukajlović 2, Mirković, Malenović 1, Radić 1, Mlađenović, Sando 1, Filipović, Jelesijević, Janjić 2, Savko (8 odbrana)

Isključenja: Radnički Lepenica 8 min, Čačak 14 min Sedmerci:Radnički Lepenica 8(7), Čačak 4(4)