Kasim Kamenica o Ex-YU derbiju (18.15): "Hrvatska favorit - Slovenci uvek dobri sa komšijama" - Balkan-Handball.com
Naslovna ArhivaEURO 2012Kasim Kamenica o Ex-YU derbiju (18.15): "Hrvatska favorit – Slovenci uvek dobri sa komšijama"

Kasim Kamenica o Ex-YU derbiju (18.15): "Hrvatska favorit – Slovenci uvek dobri sa komšijama"

0 komentari

 Trener Nexe-a, bivši selektor reprezentacije Slovenije, Kasim Kamenica je sa posebnom pažnjom pratio mečeve prvog kola Grupe D u Mileniumu i na pitanje da oceni utakmice prvog dana u Vršcu rekao je:

– Mislim da je Slovenija malo nespretno i nesrećno izgubila utakmicu. Jako loše su ušli u meč, ali su ipak uspeli da dođu do svoje igre i da se vrate u život. Ipak kada su došli do prednosti to nisu sačuvali, a Norvežani su uz malu pomoć sudija uspeli da osvoje prve bodove. Island je dugo držao priključak sa Hrvatskom, a pobednika ove utakmice je odlučio individulni kvalitet Hrvata – kaže Kamenica, kome "Hrvatska još uvek ne deluje ubedljivo":

– Gledao sam ih i u Osijeku, meni su oni jako ozbiljna ekipa, posle dugo vremena opet su gladni medalja i mislim da će, što se takmičenje više zahuktava, biti sve bolji.

Najavio je iskusni trener i Ex-Yu derbi, Slovenija – Hrvatska (sreda, 18.10):

Slovenija ima veliki hendikep u nedostatku visokih bekova Bilbije i Nateka. Sveli su igru u napadu na individualan učinak „jedan na jedan“ i videćemo kako će se to pokazati protiv visokih i snažnih Hrvata. Hrvatska je favorit, ali Slovenija uvek igra dobro protiv Hrvtaske i mislim da će im zadati mnogo muka na toj utakmici.

VLADIMIR MAKSA

Možda vam se dopadne

Ostavi komentar


Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.