Nexe najubedljivije sa Sutjeskom u SEHI - Balkan-Handball.com
Naslovna Arhiva Nexe najubedljivije sa Sutjeskom u SEHI

Nexe najubedljivije sa Sutjeskom u SEHI

Rukometaši Nexe-a iz Našica, završili su "trilogiju" sa Sutjeskom iz Nikšića na najubedljiviji mogući način u meču šestog kola SEHA lige – 32:19 (15:10). Posle dve pobede u drugom kolu Kupa EHF, hrvatski vicešampion je slavio nad Crnogorcima i u SEHA ligi, sve to u četiri dana. Ne tako dobar početak meča, pratilo je bolje drugo poluvreme Našičana, koji su došli do +13 i ostvarili najubedljiviju pobedu u regionalnoj ligi do sada. Najefikasnije je bilo levo krilo, Mataija sa sedam golova, dok je kod gostiju, Ašanin isto toliko puta bio precizan.

RK NEXE – RK SUTJESKA 32:19 (15:10)

SEHA liga, 6.kolo
Dvorana OŠ Kralja Tomislava Našice
Gledatelja 300
Suci: Marko Boričić i Dejan Marković  (obojica Srbija)
Delegat: Josip Posavec (Hrvatska)

RK NEXE: P.Lelić (5 obrana), Kozina, Mataija 7, Eter 1, Mrđenović 3, Barišić Jaman 2, Varvodić 3, Kedžo 2, Markotić 2, Slišković 3, Pivac (1 obrana), Obad 2, Kević 2, Dundović, Velić 5, Šunjić (2 obrane).
Trener: Kasim Kamenica

RK SUTJESKA: Jocović (2 obrane), Blečić 1, Blagojević 1, Bulajić, Šekarić 1, Ašanin 7, Kaluđerović 2, Đorđić 2, Rajković (3 obrane), Nikitović, Trifunović 2, Bojanić, Nikolić 1, Čizmović 2.
Trener: Zoran Kastratović

SEDMERCI: Nexe 4/4 (Mataija 2, Barišić Jaman, Markotić), Sutjeska 2/2 (Trifunović 2)
ISKLJUČENJA: Nexe 14 minuta (Barišić Jaman 2+2, Kedžo 2+2, Varvodić, Markotić, Kević), Sutjeska 18 minuta ( Ašanin 2+2, Kaluđerović 2+2, Đorđić 2+2, Bulajić, Šekarić, Trifunović).